Kontrolltöö “Istikukasvatus” 2008

Õpilane ....................................................... Kursus ............. Kuupäev ................... 2008

Hinne:

Täida lüngad ja tõmba maha ebasobivad sõnad nii, et saaks keeleliselt õige lause

1. ...'Polka'... (sort või alus) on ................................... (kultuur) sort/alus, mida paljundatakse ................................ (paljundusviis).

2. ...Pirnipuude istikutekool... (kultuur ja puukooli osakond) rajatakse ............................. (paljundusmaterjali nimetus). Seal võiks kasvada ....................................................................................................... (kuni 3 aluse või sordi nime soovitussortimendist) vahedega .........m/cm X ........... m/cm. Toodanguks sellest puukooli osakonnast on .....................................

1. Pookekomponendid

Aluse iseloomustus

Alus