Head sõrad!

Ongi kätte jõudnud kauaoodatud päev, 19. veebruar – projekti alguse päev.

Suur-suur aitäh kõigile, kes on meid pakkide kättesaamisest teavitanud. See on suurepärane, et seemned on kohale jõudnud ning valmis külvamiseks. Samuti täname kõiki toredate piltide jagamise eest meie Facebooki grupis. 🙂

Nüüd aga räägime sellest lähemalt, mis edasi juhtuma hakkab.

1. projekti nädal (19.– 25. veebruar)

Esmaspäevast algab juba traditsioonilisele nädala küsimusele vastamine. Küsimust saab näha ja sellele vastata, kui logida projekti kodulehele sisse menüü “Viktoriin” alt. Nädala küsimused on valikvastustega testi vormis. Küsimusele ei pea kohe vastama. Võib teha nii: näiteks esmaspäeval vaatate küsimuse ära, vastate aga hoopis neljapäeval. Nädala küsimusele saab vastata esmaspäevast reedeni. Nädala küsimustele vastamisega kogume punkte. Iga õige vastus annab ühe punkti. Kõige rohkem projekti jooksul punkte kogunud rühma/ klassi ootab projekti lõpus vahva üllatus! ? Koolivaheaja nädalatel (26.02.-4.03. ja 23.-29.04.) viktoriin peatub. Siis uusi nädala küsimusi ei ole.

19. veebruaril algab kaks konkurssi: Projektipäeviku konkurss ja fotokonkurss “Makropilt”. Mõlemad kestavad projekti lõpuni. Konkursitöödele esitavate nõuetega saate tutvuda linkide alt või uurides menüüst “Konkursid”. Kiiremad on endale juba jõudnud blogi projektipäevikuks luua. Linke projektipäevikutele võite saata meile kogu projekti jooksul (aprilli lõpuni).

Kindlasti tuvuge menüü “Katse” alt katse käigu ja kogutavate katseandmetega. Sellelt lehelt leiate abitabeli, mille võite endale arvutisse salvestada või paberile printida. Kõiki katseandmeid ootame teilt projekti lõpus tagasi.

Taimede ühine kasvatamise katse algabki 19. veebruaril. Esimesel projekti nädalal püüame seemned ära külvata. Kindlasti on siin suureks abiks aianduskooli õpilaste video (vt menüüst “Videod”). Seemnete külvamise ja muude tegevuste kohta võite meile esitada küsimusi e-posti teel või ka FB grupi kaudu.

Menüüst “Kalender” leiate projekti kalendri, kus on kirjas nädalate kaupa kõik tegevused, mis meid ees ootavad. Kalendrit jooksvalt täiendatakse.

Kindlasti leidke projekti kodulehelt üles ka nädala nipp. See hakkab meil igal nädalal vahetuma. ?

Projekti meeskond soovib kõigile sõpradele mõnusat kaasalöömist ?