Projekti esimesel päeval algas makropildi konkurss. Konkursile ootasime vähemalt viiest makrofotost koosnevat komplekti projektitaimedest ja nende osades. Fotod pidid jutustama, kuidas projektitaim kasvab. Konkursele esitati 15 makrofotode komplekti.

Žürii taaskord kogus esitatud tööd kokku ning langetas otsuse. Sel korral osales žürii töös ka aianduskooli direktor Kalle Toom. Kalle on suur fotograafiahuviline ning jäädvustanud paljusid üritusi, ja ka loodust. 🙂

Konkursi tulemused on järgmised:
1. koht – Kehtna Lasteaed Siller, Võilille rühm, õp. Anu Riisenberg. Link fotodele.
1. koht – Valga Põhikool, 4.d klass, õp. Kairi Voode. Link fotodele.
2. koht – Viljandi Lasteaed Midrimaa, Tihase rühm, õp. Katrin Kuld-Vares. Link fotodele.
3. koht – Lasnamäe Põhikool, 4. klass, õp. Marina Koprova, Jelena Beresneva, Tim Merilaine. Link fotodele.
eripreemia – Rapla Vesiroosi Gümnaasium, 2.c klass, õp. Pilvi Pregel. Link fotodele.
eripreemia – Saku Lasteaed Päikesekild, Karukella rühm, õp. Sirli Ruhno. Link fotodele.

Esiletõstmist väärisid veel:
Kammeri Kool, Kurgelmurgelid, õp. Kätlin Tamm. Link fotodele.
Kehtna Lasteaed Siller, Karikakra rühm. õp. Anu Riisenberg. Link fotodele.
Keila Kool, 1.e klass, õp. Evelin Süvari-Hein. Link fotodele.
Sillamäe Eesti Põhikool, 6. klass, õp. Meeli Rjabova. Link fotodele.

Suur aitäh kõigile väikestele ja suurtele fotograafidele imeliste fotode eest!

Palju õnne võitjatele! 🙂