Tere head maasikasõbrad!

Maasikasõprade projekti esimeses meisterdamisvõistluses tuli valmistada tolmeldamispintsleid. Töid oli võimalik esitada 26. veebruarist 7. märtsini. Kokku esitati 61 tööd.

Hindamiskomisjoni liikmed kiidavad ja tänavad kõiki osalejaid. Kõik tööd olid toredad, nutikad, värviküllased ja tolmeldamiseks kasutatavad. Hindamiskomisjonile meeldis, et kasutatud materjalid pärinesid kas loodusest või olid taaskasutatud. Kasutamist leidis hulgaliselt eritüüpi kunstitarbeid.

Nüüd aga tulemused, sest kõik juba ammugi tunnevad huvi, kes võitsid. 🙂

1. koht

Pintslite valmistajad: Arp-Harald Tamm, Georg Maripuu, Emily Palu, Evely Palu, Oliver Kivi, Markko Paloson, Kätriin Joost, Kevin Innos Juhendajad: Kaili Kivi, Riina Kohver Fotod tegi õp. Kaili Kivi

2. koht

Juhendaja: õp Raili Avastu.

3. koht

Juhendaja: õp. Eve Annuk.

Eripreemia vääriliseks hinnati Tarvastu Gümnaasiumi 6. klassi töö.
Juhendaja: õp. Aive Kaldre.

Veel leidsid äramärkimist Elva Lasteaed Murumuna, Liblikate rühm; Koosa Lasteaed, Liblikate rühm; Mammaste Lasteaed ja Kool, Lotte rühm; Metsküla Algkool, autor: Tõnis VI klass; Tabasalu Ühisgümnaasium, 3. b klass; Tallinna Kristiine Lasteaed, Sellide rühm ja Valgu Lasteaed, liitrühm.

Palju õnne kõigile! Auhindade võitjatega võetakse eraldi ühendust.