Tere head maasikasõbrad!

Päris viimase konkursi tulemused on veel teavitamata. Teie blogid, kodulehed ja videod on kõik žürii poolt läbi loetud ja vaadatud. Foto- või videopäeviku konkursile esitati kokku 85 päevikut, mis kajastasid projektis tehtut, toredaid mõtteid ja tegevusi. Žürii tõdes, et parimaid välja tuua on väga keeruline, sest kõik päevikud olid väga toredad ja lahedad.

Kuna päeviku pidamine eeldas pidevalt ja süsteemselt sissekannete tegemist, siis see saigi tihti määravaks. Samuti hinnati loovust ja omanäolisust.

Toome välja 10 parimat (päevikuid vaata lingi alt):

I koht
Are Kool, 5. klass

II koht
Saue Lasteaed Midrimaa, Rohutirtsu rühm

III koht
Viljandi Lasteaed Midrimaa, Kullerkupu rühm

4. Mammaste Lasteaed ja Kool, Lotte rühm
5. Keila Kool, 3. f klass
6. Haabneeme Kool 4. d klass
7. Sõmerpalu Lasteaed, Mummukeste rühm
8. Kohtla-Järve Gümnaasium, 4. klass
9. Aakre Lasteaed, vanem ja koolieelikute rühm
10. Keila Kool, 2. b klass

Eripreemia vääriliseks tunnistati Saue Gümnaasiumi 2. e klass blogi ja videopäeviku koostamise eest.

Veel leidsid žürii poolt äramärkimist Taaramäe Lasteaed, Toome rühm; Koosa Lasteaed, Liblikate rühm; Märjamaa Lasteaed Pillerpall, Ülaste rühm; Pärnu Mai Lasteaed, 2. rühm ja Parksepa Keskkool, 5. b klass.

Žürii ja aianduskool soovib palju õnne kõigile võitjatele, tänab kõiki päevikute koostajaid ja projektis osalejaid ning soovib kaunist, päikeselist ja maasikamaitselist suve! 🙂