Taimeprojekti “Sõprusetera” alguses kutsusime kõiki osalema projektipäeviku konkursil. Nimekirja saime kokku 120 blogi ja päevikut, mis näitasid, kuidas projektis osalemine ja hernete kasvatamine toimus. Samuti võis projektipäevikutest nädalate kaupa lugeda, kuidas vastati nädala küsimustele, kuidas osaleti teistel võistlustel jms. Blogidesse postitati väga palju pilte ja videosid. Väga heaks konkursitööks luges žürii just sellist, mis kajastas projekti algusest lõpuni.

Žüriil oli väga keeruline välja selgitada ägedamad projektipäevikud, sest kõik on olnud tublid ja loonud omanäolise projektipäeviku, mida sõprade, vanemate ja teiste pere liikmetega jagada. Kindlasti oli neidki, kes blogi tegemise esmakordselt ette võtsid.

Võistlus oli igal juhul äärmiselt tasavägine. Aga nagu ühele võistlusele kohane, tuleb võitjad ikka välja kuulutada! 🙂

I koht
Tallinna Tuule Lasteaed, projektis osalenud rühmade ühispäevik – projektipäevik

II koht
Melliste Algkool-Lasteaed, 1. klass – projektipäevik

III koht
Saku Lasteaed Päikesekild, karukella rühm – projektipäevik

Žürii tõstis esile veel neidki päevikuid:
Ahja Kool, 3. klass – projektipäevik
Elva Lasteaed Murumuna, Karukeste rühm – projektipäevik
Emmaste Põhikool, 1. klass – projektipäevik
Kammeri Kool, 8. klass – projektipäevik
Keeni Põhikool. 2. klass – projektipäevik
Põlva Kool, õpilasesindus – projektipäevik
Pärnu Vanalinna Põhikool, 1. c klass – projektipäevik
Tartu Lasteaed Lotte, Lõbusate Rännukoerte rühm – projektipäevik

Palju, palju  õnne! 🙂

Suured tänud blogijatele ja juhendajatele!
Auhinnasaajatega võetakse eraldi ühendust