2.nädala kokkuvõte

Head sõbrad!

Aeg on teine projekti nädal kokku võtta.

Koolides oli vaheaeg, mistõttu möödus teine projekti nädal rahulikumalt. Suuremat tähelepanu pöörati taimede uurimisele, katseandmete kogumisele ja osa gruppe sai kurgitaimi ka juba suuremasse potti ümber istutada. Abiks ümberistutamisele on projekti Facebooki gruppi ja kodulehele lisandunud õppevideo.

Mis juhtub projekti kolmandal nädalal?

Projekti kodulehele ilmus uus nädala nipp ja ka uus viktoriini küsimus.

Vajadusel istutage kurgitaimed ümber. Kindlasti jälgige, et taimed saaksid piisavalt vett. Väetamisega tasub veel oodata. Esimene väetamine tuleks ette võtta 2-3 nädalat pärast kurgitaimede ümberistutamist. Taimede ümberistutamise kohta leiate juhiseid õppevideost.

Märts on ka emakeelekuu- lugege oma kurgitaimedele ette lugusid ja luuletusi 🙂

Seniks aga jälgige nädala nippe, vastake viktoriini küsimusele, jälgige taimi (vajadusel kastke, kaitske päikese eest või istutage ümber).

Samuti külastage meie Facebooki gruppi. Ärge unustage katseandmeid koguda!

Igasuguste küsimuste ja murede korral pöörduge ikka projekti meeskonna poole (sobrad@aianduskool.ee).

Projekti meeskond soovib kõigile mõnusat ja päikeselist kevade ootust!