Head kurgisõrad!

Kätte jõudnud kauaoodatud päev, 15. veebruar – projekti alguse päev.

Suur-suur aitäh kõigile, kes on meid seemnete kättesaamisest teavitanud. Samuti täname kõiki toredate piltide jagamise eest meie Facebooki grupis.

Nüüd lähemalt sellest, mis projekti esimesel nädalal juhtuma hakkab.

1. projekti nädal (15.– 19. veebruar)

Esimesel projektinädalal tutvuge kindlasti projekti kodulehega, et aru saada, kus miski paikneb ning millist infot kodulehelt on võimalik leida.
Projekti esimesel nädalal algab juba traditsiooniline, nädala küsimuse vastamine. Küsimust saab näha ja sellele vastata, kui logida projekti kodulehele sisse menüü “Viktoriin” alt. Nädala küsimused on valikvastustega, testi vormis. Küsimusele ei pea kohe vastama. Võib teha nii: näiteks esmaspäeval vaatate küsimuse ära, vastate aga hoopis neljapäeval. Nädala küsimusele saab vastata esmaspäevast reedeni. Nädala küsimustele vastamisega kogume punkte. Iga õige vastus annab ühe punkti. Kõige rohkem projekti jooksul punkte kogunud rühma/ klassi ootab projekti lõpus vahva üllatus! Koolivaheaja nädalatel viktoriin peatub. Siis uusi nädala küsimusi ei ole.

15. veebruaril algab projektipäeviku konkurss, mis kestab projekti lõpuni (16.05.2021). Konkursitööle esitavate nõuetega saate tutvuda linkide alt või uurides menüüst “Konkursid”. Linke projektipäevikutele võite saata meile kogu projekti jooksul.

Kindlasti tutvuge menüü “Katse” alt katse käigu ja kogutavate katseandmetega. Sellelt lehelt leiate abitabeli, mille võite endale arvutisse salvestada või paberile printida. Katseandmeid ootame teilt projekti lõpus tagasi. Katseandmete edastamisest räägime siis, kui aeg on seda teha.

Esimesel projekti nädalal külvame maha kurgi seemned. Külvamise juhendid saadeti teile koos kurgi seemnetega. Kui juhend mingil põhjusel kaduma läks, siis leiab selle uuesti lehelt “Katse”.

Menüüst “Kalender” leiate projekti kalendri, kus on kirjas tegevused, mis meid ees ootavad. Kalendrit täiendatakse  jooksvalt.

Kindlasti leidke projekti kodulehelt üles ka nädala nipp. See hakkab meil igal nädalal vahetuma.

Üks nõuanne! 
Ühinedes Facebooki grupiga “Kurgisõbrad” kindlasti vastake nõutud küsimustele. Administraator ei lisa gruppi ühtegi inimest, kes ei ole küsimustele vastanud. Tegemist on kinnise grupiga ja nii väldime projektiga mitteseotud inimeste sattumist gruppi.

Projekti meeskond soovib kõigile sõpradele mõnusat kaasalöömist!