Räpina Aianduskooli aedniku eriala õpilased teevad katse kaasa ja kajastavad siin oma tegevusi ning katse tulemusi.
Räpina Aianduskooli aedniku eriala õpilased teevad katse kaasa ja kajastavad siin oma tegevusi ning katse tulemusi.
Kommentaari lisamiseks LOGI SISSE
Kommentaarid
oleme valmis huvitavaks tegevuseks ja ootame juba magusaid maasikaid.edu kõigile!!!!!
Maasikataimed jõudsid edukalt Võru Kesklinna Kooli 2c klassi.
Täname Maasikasõprasid! Kiiu Kiigepõnnide Päikesepaid olid õnnelikud taimede üle, juba oli märgata ka õisi.
Maasika taimed jõudsid ka meie juurde Vastseliina lasteaeda ja meie oleme Naksikute rühm, kes on maasikamaiad
Tartu Katoliku Hariduskeskuse 2.b klassis ilutsevad ka 4 maasikataime. Õpilased käivad neile igal võimalikul juhul häid sõnu sosistamas:)
Tere!
Illuka Kooi maasikad kasvavad jõudsalt ja tubisti. Meil on ka esimene õiepung!!!!
Tere!
Oi kui tore! Nüüd tuleb kindlasti avanemist jälgida.
Lgp. Maasikasõprade meeskond.
Olen blogikasutajana algaja ja ei osanud kuhugi mujale meie tegemistest kirjutada kui siia lehele. Meil on ka pilte ja videogi, aga kuhu need laadida? Ehk abistaksite kuidagi!
Tallinna Liivaku Lasteaeda jõudsid taimed kohale 19. veebruaril. Aitäh! Taimed läksid Lottede ja Mõmmi rühma. Mõmmi rühmas tutvusime uute kaaslastega 23. veebruaril. Tervitasime neid, uurisime, mis taimed on, kust nad tulid. Osa lapsi tundis ära, et on maasikad. Andsime neile omapoolsed nimed ja kirjutasime nimesildid. Uurisime mulda ja avastati, et üks taim on väga kuiv. kastsime seda. Panime nad oma “koju” aknalauale. Soovisime neile rõõmsa näoga head kasvamist. 25. veebruaril uurisime Maasikasõprade kodulehte, vaatasime videosid maasikate kasvatamisest, vastasime nädala küsimusele. 29. veebruaril istutasime taimed suurematesse pottidesse. Uurisime sealjuures taimede osasid, vajalikku kasvukeskkonda (märga mulda, soojust ja valgust) ja kiitsime oma taimi ja kaaslasi, kes taimedele paremad elutingimused lõid. Vastasime ka nädala küsimusele, kus üks vastus läks valesti, kuna kogemata sai klõps tehtud valesse aknasse. Pole viga, ise teame õiget vastust hästi ja kiitsime ennast ja kaaslasi. 2. märtsil vaatasime kuidas maasikataimed on juurdunud – hästi olid. Korrastasime taimi – lõikasime ära kuivanud ja istutamisel kogemata murdunud lehed. Loendasime järgijäänud lehed ja kirjutasime sildile, et jälgida, kui palju tuleb uusi lehti ja kastsime taimi. Tegemata jäi tolmupintsel. Püüame selle teha järgmine nädal, aga vist 7. ei jõua.
Tänud!
Tere Mare!
Kõikide oma tegemiste pikemaks kajastamiseks võite luua oma rühma blogi. Sinna saab ka pildid ja videod üles panna. Blogi loomise ja postituste tegemise kohta leiab Youtube’st mitmeid häid, Ingrid Maadvere poolt koostatud juhendeid. Kui blogimine välja ei tule ja oma asutusest abilist ka pole, võib kõiki oma tegevusi kajastada läbi Google Drive’i, Dropboxi või Office 365 pilve. Videosid saab üles laadida ka Youtube’i või Vimeosse, pilte Picasasse vms piltide üleslaadimise keskkonda. Konkursil osalemiseks ootame konkursitöö nõuete postitusele kommentaariks linki tööle, mille hindamiseks esitate.
Konkursidel osalemine on vabatahtlik ning iga juhendaja otsustab vastavalt oma töö- ja ajakavale, kas osaleda või mitte. Meie ootame osalejatelt aktiivsust ning kõige toredam on ikka see, kui jaksate kõiges kaasa lüüa. 🙂
Tere! Meil läks nüüd kauem aega, et endast teada anda, kuid sellegi poolest kasvavad meil maasikad toredasti 🙂
http://paikesejanku22.weebly.com/home/maasikaprojekt-2016