Head maasikasõbrad!

Maasikasõprade projekti teise kuu foto teemaks oli “Makropilt”, mis tõi projektitaime meile lähemale ja näitama avastust. Fotosid oli võimalik esitada 14. märtsist 10. aprillini. Konkursile esitati 63 linki fotodele. Fotosid oli enamgi, sest mõne lingi alt võis leida päris mitu pilti. Piltidelt ja ka blogipostitustest selgus, et makropiltide tegemine on omamoodi kunst ning seda tuleb harjutada. Samas, makropildi abil sai kuumaasikataime vaadata hästi lähedalt, näha õit ja tolmukaid, samuti seda, et lehed ja leherootsud on karvased. Vahest jäi pildile ka mõni veepiisk või kärbes. 🙂

Kolm parimat makropilti (vaata ligi alla):

I koht
Koosa Lasteaed, Liblikate rühm

II koht
Ülenurme Gümnaasium, 1.d klass

III koht
Aruküla Lasteaed Rukkilill, rühm Sinililled (üllatas loovusega)

Eripreemia vääriliseks tunnistati üks Valtu Lasteaed Pesapuu rühma Peasmunad töö.
Pildi autoriks on Ott (4. aastane).

Veel tõsteti esile Sonda Kooli laseaeiarühm Puravikud; Rannu Kool, 5 klass; Sõmerpalu Lasteaed Lepartiinu, rühm Mummukesed; Tarvastu Gümnaasium, 6. klass; Saue Gümnaasium, 3. a klass; Valtu Laseaed Peaspuu rühm Pesamunad; Tallinna Lepatriinu Lasteaed, rühmad Pilvetriinud ja Naerutriinud; Lüganuse Keskkool, 4. klass; Tallinna Kullerkupu Lasteaed, Pokude rühm; Aruheina Lasteaed, rühm Tegusad Mesilinnud; Suure-Jaani Kool, Kildu õppekoht, 3.-4 klass; Haabneeme Kool, 4.d klass; Märjamaa Lasteaed Pillerpall, Ülaste rühmMetsküla Algkool, 1.-6. klass.

Maasikasõbra projekti meeskond tänab kõiki konkursil osalemise eest!

Palju õnne!

Võitjatega võetakse eraldi ühendust.