Tere head maasikasõbrad!

Järjekordne nädal on möödunud. Aeg lausa lendab! Ilmselt on siin oma osa soojadel kevadilmadel, mis soosivad õues tegutsemist. Jaga oma toimetamisi ka meiega. Võid selle kohta teha sissekandeid oma projektipäevikusse (blogisse) või kasutada selleks meie projekti Facebook`i lehte.

Projekti lõpuni on jäänud veel kõigest kolm nädalat!

Algaval nädalal viktoriiniküsimust ei esitata, sest on koolivaheaeg. Ole hoolas, et vaheajal saaksid kuumaasikad piisavalt juua. Soojad ilmad soodustavad vee aurustumist ja nii vajavad taimed tavapärasest tihedamat kastmist. Kastmisel proovi jälgida, et vesi satuks võimalikult vähe taime lehtedele, sest veepiisad toimivad kui läätsed ja koondavad valgust. Seetõttu võib märgadele ja päikese käes olevatele lehtedele tekkida kergemini päikesepõletus. Kindlasti hoolitse ka selle eest, et taimedel oleks piisavalt toitaineid- vajadusel väeta.

Naudi puhkust, viibi palju õues ja märka muutusi looduses. Vaata, millega teised maasikasõbrad tegelevad- loe kaaslaste blogisid projekti kodulehelt.

Mõnusat nädalat!

Taimeprojekti tiim