Head sõbrad!

Aeg on teine projekti nädal kokku võtta.

Nädal möödus kiirelt ja tegusalt:

*Sidrunmelissi ja piparmündi emataimed said endale uued “kodud”- taimed istutati suurematesse pottidesse. Abiks ümberistutamisele oli projekti Facebooki gruppi ja kodulehele lisandunud õppevideo.

*Koguti katseandmeid ja uuriti taimi, vastati viktoriini küsimusele.

*Taimedelt leiti kahjureid- lehetäisid, kelle tõrjumisega ka koheselt algust tehti. Vastavasisuline õpetus lisati meie projekti Facebooki`i gruppi ja projekti kodulehele.

Mis juhtub projekti kolmandal nädalal?

Algas koolivaheaeg- kooli vaheaja nädalal projekti kodulehele uut viktoriiniküsimust ei lisandu.

Laske emataimedel uutes “kodudes” kohaneda ja juurduda. Kindlasti jälgige, et taimed saaksid piisavalt vett ning kaitske neid otsese päikesevalguse eest!

Samuti külastage meie Facebooki gruppi. Ärge unustage katseandmeid koguda!

Igasuguste küsimuste ja murede korral pöörduge ikka projekti meeskonna poole (sobrad@aianduskool.ee).

Projekti meeskond soovib kõigile mõnusat ja päikeselist kevade ootust!