Head sõbrad!

Aeg on juba kolmas projekti nädal kokku võtta.

Kolmas projekti nädal möödus rahulikult- koolis oli vaheaeg. Taimede eest hoolitseti, täideti katseandmete tabelit, jagati põnevaid blogisid.

Mis juhtub projekti neljandal nädalal?

Projekti kodulehele ilmus taas uus viktoriini küsimus ja nädala nipp.
Uurime maitsetaimi, õpime selgeks taime osad (taime osade õppimiseks on projekti kodulehel olemas õppevideo) ja kogume katseandmeid.

Tööd, mida tuleb teha vajadusepõhiselt on taimede kastmine ja taimede varjutamine päikeselisel päeval. Kevadine ere päike kipub taimi “põletama”. Selle tulemusena tekivad lehtedele pleekinud laigud, hiljem lehed kuivavad.

Vajadusel, huvi korral lugege meie projekti kodulehel olevaid artikleid ja vaadake videoid ning uurige blogidest, kuidas kaaslastel maitsetaimede kasvatamine edeneb.

Igasuguste küsimuste ja murede korral pöörduge ikka projekti meeskonna poole (sobrad@aianduskool.ee).

Projekti meeskond soovib kõigile päikeselist kevadeootust!