Head sõbrad!

9. projektinädalal tegelesime tavapäraste tegevustega – hooldasime ja uurisime taimi, jälgisime nädala nippi ja vastasime viktoriini küsimusele. Loomekonkursile saadeti viimased tööd.

10. nädalal tegeleti juurdunud pistikute potistamisega. Mõned rühmad tegid ka uue ringi pistikuid. Emataimi kosutati toitainetega. Saime ka teateid, et kahjuritest jagu saamine alati ei õnnestu. Prooviti erinevaid nippe. Julgemad istutasid maitsetaimed õue.

11. projektinädalal oli koolivaheaeg, mistõttu said koolilapsed aja maha võtta ning puhata ja kevadet nautida. Vaheajast hoolimata vajasid taimed siiski hooldamist. Uut viktoriini küsimust me vaheaja tõttu ei esitanud. Küll aga sai vastata eelnevatele, kui see veel tegemata oli (ja saab veel praegugi- kuni 8.maini).

Veel saab esitada projekti blogisid konkursile.

Projekti lõpuni on jäänud ainult 1 nädal!