Kaheteistkümnendaks teemaks on ajatelje loomise vahendid

ÜLESANNE

Tutvu õppematerjaliga. Katseta vähemalt kahte erinevat ajatelje loomise vahendit. Vahendid vali õppematerjalis väljatoodute hulgast. Kuna ajatelge kasutatakse eelkõige ajaloosündmustest ja elulugudest ülevaate andmiseks, siis loodavate ajatelgede teemaks olgu keskkonna- või loodushoiu teemaline. Konkreetsem teema vali ise.

Nõuded esitatavale tööle:

• töö sisaldab kahte ajatelge mõnel, autorile tähtsal keskkonna- või loodushoiu teemal, ajateljed on jagatud linkidena;
  • töö sisaldab lühikest ja konkreetset ülevaadet kahest katsetatud keskkonnast (nimetatud on katsetatud keskkondade nimed, lisatud lingid keskkondadele ning välja toodud nende plussid ja miinused),
  • töö on leitav õpilase veebipõhises õpikeskkonnas (OneNote).

Töö tegemise tähtaeg on 31. märts.

Küsimustest ja muredest andke märku e-kirja teel (katrin.uurman@aianduskool.ee).