2016 juuli 3. dekaad

• Õunad ‘Pirja’ ja ploomid ‘Polli Varajane’ valminud. Algab südaja aktiniidia ja kuldsõstra valmimine. Mustikad valmivad.
  • Algab viinamarjade valmimine avamaal: ‘Hasanski Sladki’, ‘Skandia’, JK 07-8-6 jt. Kuu aja pärast on nad söögiküpsed. Kasvuhoones ‘Liepajas Dzintars’ söögiküps.
  • L, 23.07 – Räpina Sovhoostehnikumi 1971. aastal lõpetanud a-kursus kohtus oma kursusejuhataja Valve Tambetsiga kunagise koolimaja trepil. Lõpetamisest on möödas 45 aastat.
  • L, 23.07 – Räpina Aiandustehnikumi 1961. aastal lõpetanud kohtusid oma õpetaja Ülo Zirnaskiga kunagise koolimaja trepil. Lõpetamisest on möödas 55 aastat.
  • N, 28.07 – Kursuse “Viinamarjakasvatus” 4. õppepäev.  Õhtupoolikul ekskursioon Meelis Värniku viinamarjakasvuhoonetesse ja Pruuli-Kaska viinamarjatallu. Pildil kursuslased koos juhendajatega. Uus viinamarjakasvatuse kursus algab aianduskoolis 15.09.2016.
  • R, 29.07 – Kursuse “Mitmeotstarbelised aiataimed” 3. õppepäev. Pollis tutvustas meid Teaduspõhiste tervise- ja loodustoodete kompetentsikeskusega aianduskooli vilistlane Uko Bleive. Tutvusime Puuviljade ja marjade tootearenduskeskusega, pihlakate kollektsiooniga ning Seedri puukoolis kasvavate vähelevinud puuviljataimedega.  Viimane õppepäev on 16.09.2016. Siis arutleme ka teie iseseisvaid töid.
Rubriigid: Kroonika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.