2015 august 2. dekaad

• 14.-15.08 – Aianduskooli töötajate ekskursioon Loode-Eesti ja Prangli saarele.
  • 17.08 – Alustame Eesti Aiandusliidu sordiehtsuse tuvastamise töögrupiga tänavusi ringsõite. Tutvume perekond Tiirmaade hooldatava Aleksander Kurvitsa aretusaiaga Tartus ja Taarapõllu taluga (Edgar Kolts) Võrumaal.
  • 18.-19.08 – Kursuse “Puuvilja- ja marjasortide määramine” 4. ja 5. õppepäev. Esitada sortide võrsete määraja. Kolmapäeval ekskursioon (kava viimane uuendus) Polli puukoolidesse ja emaistandikesse. Kursuslased Polli aias.

AIAS

• Silmastamine puukoolides.
  • Valmivad ploomid ‘Kubanskaja Kometa’, ‘Julius’.
  • Koristan aktiniidiat, mustikaid.
  • Kasvuhoones viinamarjad ‘Liepajas Agra’ ja ‘Gauja’ valminud. Algab viinamarjade valmimine avamaal (‘Hasanski Sladki’ ja mitmed seemikud). Alustan võrselatvade kärpimist avamaal ja alumiste lehtede eemaldamist võrsetelt.
Rubriigid: Kroonika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.