Head sõbrad!

Esimene projektinädal oli täis põnevust, üllatusi ning mitmesuguseid tegevusi. Tegeleti seemnete külvamisega aga ka projektipäevikute loomise ning nädala küsimusele vastamisega. Märgati juba ka tärganud taimi!

Päris mitmed grupid unustasid suures külvamise elevuses osa herneseemnetest leotamata. sellest ei juhtu midagi. Herneid saab sellele vaatamata ikka kasvatada ning katset kaasa teha. Katseandmete kogumisel saab täita ainult leotamata seemnete rida.

Tähelepanuta ei jäänud ka esimene nädala nipp “Mõtle ennast herneteraks ja tee kolm kukerpalli”. Ja kukerpalle tehti! 🙂 

Läinud nädalal algas esimene konkurss, milleks on projektipäeviku pidamise konkurss. See kestab projekti lõpuni. Esimese nädala jooksul on juba 18 rühma oma projektipäevikut, blogi meiega jaganud. Need on täis toredaid mõtteid ja veelgi ägedamaid pilte ja ülevaateid sellest, mis on juba juhtunud ja mida tehtud.

Uuel nädalal (24.veebruar – 1. märts) tähistame Eesti Vabariigi sünnipäeva. Sellel nädalal on ka koolivaheaeg ning paljud osalejad on väikesel puhkusel. Selletõttu möödub teine projektinädal rahulikumalt. Taimede tärkamist tuleb küll jälgida, külve ja taimi vajadusel kasta. Uut nädala küsimust me ei esita, vastata saab veel eelmisel nädalal esitatud küsimusele, kui see jäi tegemata. Kodulehelt võib otsida uut nädala nippi!

Projekti meeskond soovib kõikidele sõpradele kaunist, rõõmsat ja teguderohket nädalat! Uuri, kes on Erme ja kes on Valma ning miks herned tervisele head on. Vahelduseks tee mõni äge pilt ja kirjuta blogisse, kuidas päev sõpradega läks.