Taimeprojekti “Sõprusetera” alguses kutsusime kõiki osalema projektipäeviku konkursil. Nimekirja saime kokku 43 blogi ja päevikut, mis näitasid, kuidas projektis osalemine ja hernete kasvatamine toimus. Samuti võis projektipäevikutest nädalate kaupa lugeda, kuidas vastati viktoriini küsimustele, kuidas osaleti teistel võistlustel jms. Blogidesse postitati väga palju pilte ja videoid. Eriolukorrast olenemata püüti hernetaimi edasi kasvatada kas koolis, lasetaias või siis juba kodudes. Väga heaks konkursitööks luges žürii just sellist, mis kajastas projekti algusest lõpuni.

Žüriil oli väga keeruline välja selgitada ägedamad projektipäevikud, sest kõik on olnud tublid ja loonud omanäolise projektipäeviku, mida sõprade, vanemate ja teiste pere liikmetega jagada. Kindlasti oli neidki, kes blogi tegemise esmakordselt ette võtsid.

Võistlus oli äärmiselt tasavägine – aga nagu ühele võistlusele kohane, tuleb võitjad ikka välja kuulutada! 🙂

I koht
Tallinna Lasteaed Südameke, Õnneterakeste rühm  – projektipäevik

II koht
Melliste Algkool-Lasteaed, 1. klass – projektipäevik

III koht
Nõlvaku Lasteaed, Liblikate rühm  – projektipäevik

Õpetaja Liisi eripreemia saab Tabasalu Teelahkme Lasteaed, Punane rühm – projektipäevik Imponeeriv oli just see, et eriolukorra tõttu kõik hernetaimed kahjuks hävisid kuid lapsed ei kaotanud huvi ja julgust ning kasvatasid ise kodus erinevaid taimi.

Žürii tõstis esile veel neidki päevikuid:
Tallinna Mustakivi Lasteaed, Lepatriinu ja Tarekese rühmad- projektipäevik
Valga Põhikool, 2. d klass – projektipäevik
Võru Lasteaed Sõleke, Rõõmulindude rühm – projektipäevik

Palju, palju  õnne! 🙂

Suured tänud blogijatele ja juhendajatele!
Auhinnad pannakse peagi postiga teie poole teele.