2017 september

• 12.09 – aianduskooli õpilased koos õpetajatega (Liisi ja Sirje) külastavad Sillapää külas olevat Viinamäe aeda. Rühm AN16-31-T1 Foto: Rodion Aleksejev
  • 21.09 – aianduskoolis algab kursus Viinamarjakasvatus 2017-2018 Juhendajad Hans Toover ja Liisi Kont koos kursuslastega EELK hooldekodu istandikus.
  • 22.09 algusega 18.00 – Võõpsu raamatukogus kohtumine puuviljanduse õpetajaga ning tema loominguga.
  • 27.09 – Läänemaal, Saunja küla Haava talus toimus infopäev “Puuvilja- ja marjakultuuride sordid”. Esinesid Polli sordiuurijad Toivo Univer, Kersti Kahu ja Liina Arus. Peremees Raimu Aas  tutvustas oma aia rikkalikke sordikollektsioone. Räpinast olid kohal Liisi Kont, Jaan Kivistik ja Hedi Kaldmäe.
Rubriigid: Kroonika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.