Head sõbrad!

Algab meie projekti esimene nädal.

Suur-suur aitäh kõigile, kes on meid seemnete kättesaamisest teavitanud. See on suurepärane, et seemned on kohale jõudnud ning valmis külvamiseks. Meie hulgas on aga ka neid, kes veel ei ole seemneid kätte saanud. Usun, et need ka kohe-kohe saabuvad.

Nüüd aga sellest, mis edasi juhtuma hakkab.

1. nädal (17.- 23. veebruar)

Esmaspäevast algab juba traditsioonilisele nädala küsimusele (viktoriiin) vastamine. Küsimust saab näha ja sellele vastata, kui logida projekti kodulehele sisse menüü “Viktoriin” alt. Nädala küsimused on valikvastustega testi vormis. Küsimusele ei pea kohe vastama. Võib teha nii: näiteks esmaspäeval vaatate küsimuse ära, vastate aga hoopis neljapäeval. Nädala küsimusele saab vastata kahe nädala jooksul. Nädala küsimustele vastamisega kogume punkte ehk tarkuseteri. Iga õige vastus annab ühe punkti. Kõige rohkem projekti jooksul punkte (tarkuseteri) kogunud rühma/ klassi ootab projekti lõpus vahva üllatus!
Vahegadel (24.02.-1.03. ja 6.-12.03.) uusi viktoriini küsimusi ei ole.

Algab üks konkurss: Projektipäeviku konkurss, mis kestab projekti algusest lõpuni (14. veebruar – 4. mai). Kõiki konkursse, ka neid, mis meid edaspidi ees ootavad, saab näha menüü “Konkursid” alt.

Kindlasti tuvuge menüü “Katse” alt katse käigu ja kogutavate katseandmetega. Sellelt lehelt leiate abitabeli, mille võite endale arvutisse salvestada või paberile printida. Katse andmed kogume kokku projekti lõpus. Selleks loome eraldi vormi.

Herne ühine kasvatamise katse algaski 14. veebruaril. Siis võiski seemned ära külvata. Herneseemned võib külvata ka esimesel projekti nädalal. Seemned püüame katse kirjelduse järgi ära külvata (vt lehte “Katse” ja ka seemnete külvamise videot).

Menüüst “Kalender” leiate projekti kalendri, kus on kirjas nädalate kaupa kõik tegevused, mis meid ees ootavad. Kalendrit täiendatakse jooksvalt, mistõttu tasuks sellele vähemalt üks kord nädalas üle vaadata.

Kindlasti leidke projekti kodulehelt üles ka nädala nipp. See hakkab meil igal nädalal vahetuma. 🙂

Ja otsi meid Facebookist ka üles! Sõprusetera FB kinnises grupis saab rõõmude ja murede üle arutleda ning pilte postitada. Uued liikmed peaksid kindlasti grupiga liitumisel esitatud küsimustele vastama. Turvalisuse tõttu me ühtegi liiget, kes pole küsimustele vastanud gruppi ei lisa.

 

Projekti meeskond soovib kõigile sõpradele mõnusat kaasalöömist!

Projekti meeskonnaga saab kontakteeruda e-kirja teel (sobrad@aianduskool.ee).