2017 juuni

• 01.06 – Alustavad õitsemist sirelid (kohalikud sordid ‘Karin’, ‘Arvid Vilms’, ‘Jaanika’).
  • 01.06 – Kooli õppeaias telesaate lindistus viljapuude istutamisest. Saade eetris 02.06 Kanal 2 saate “Aedniku aabits” lõpuosas.
  • 02.06 – Loomemajast saadetakse Ristipalu kalmistule aianduskooli endine õpetaja Ülo Zirnask.
  • 04.06 – Ilm soojeneb. Räpina laadal müüb elulõnga- ja viinapuuistikuid Roogoja talu Harjumaalt, üks neljast Karla küla aiandustalust. Lilleralli 2017 toimub 5. augustil.
  • 06-07.06 – Räpina pensionäride ekskursiooniga Petseris, Glazovi meetalus, Pihkvas ja Mihhailovskjes. Sattusime A.S.Puškiniga seotud kohtadesse tema sünniaastapäeval.
  • 10.06 – Igor Semjonov Räpinas sirelisorte pildistamas.
  • 11.06 – Kirna mõisas “Luulekevad 2017” lõpuüritusel.
  • 14.06 – A. Vaigla aias telesaate lindistus tema aretatud sirelisortidest. Neist on saate lõpuosa.
  • 15.06 – Räpina Aiandustehnikumi 1965. aastal lõpetanud b-rühma (kursusejuhataja Malle Terepson) kokkutulek Raplamaal, Valtus. Kohal oli 21 endist koolikaaslast. Külastati Puraviku veskis tegutsevat sepikoda ja sireliaretaja Aavo Mägi aeda Oola külas.
  • 16.06 – Kursuse “Viinamarjakasvatus” 3. õppepäev. Kavas istutamine ja suvine lõikus. Esitada aruanne iseseisvast paljundustööst pistokstega.
  • 21.06 – Võõpsu raamatukogus kirjandusõhtul: Leelo Tungal ja tema looming.
  • 27.06 – U.Kaska tutvub Rõhu katsejaama ja Martin Söödi viinamarjakasvatusega.
  • 29.06 – A.H. Tammsaare muuseumis kirjastuse Hea Lugu piknik.
Rubriigid: Kroonika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.