Nädala nipp: Varahommikune näopesemine tagab kena väljanägemise ja kukerpalli laskmine välistab seljavalu.

Videod

Kalender

Projekti käigus tegevuste kalendrit täiendatakse

Tegevuste kalender

Katse

Katse käigus uurime kuidas ja kui kiiresti kasvavad harilik kurk ja kare pisimelon.

Katsega alustame 19. veebruari nädalal. Selle nädala jooksul külvame seemned. Järgmisi tegevusi jälgi juba nii katseandmete kogumise tabelist kui ka tegevuste kalendrist.

Katseandmete kogumise tabel allalaadimiseks ja täitmiseks.

Katseandmete edastamiseks valige välja üks kõige tublim hariliku kurgi ‘Dolomit’ ja kõige tublim mehhiko pisikurgi taim ning täitke ankeet. Ankeeti sisestage ainult ühe (välja valitud taime) andmed.

TULEMUSED

Konkursid

Taimeprojekti “Kurgisõbrad” ajal toimub mitmeid konkursse. Nõuded leiad lingi alt.

Projektipärviku konkurss. Nõuded. TULEMUSED
Fotokonkurss “Makropilt”. Nõuded. TULEMUSED
I loomekonkurss (jutt, luuletus). Nõuded. TULEMUSED
II loomekonkurss (joonistamine). Nõuded. TULEMUSED

Viktoriin

Nädala küsimusele vastamiseks ja blogides kommenteerimiseks peate logima sisse LOGI SISSE
Nädala küsimuste voor on lõppenud. Aitäh kõigile osalejatele!

TULEMUSED

Blogid

Siit lehelt saad liikuda blogidesse, lugeda ülevaateid ja kokkuvõtteid nädala tegevuste kohta.

Projekti “Kurgisõbrad” meeskonnaga saab kontakteeruda e-kirja teel: sobrad@aianduskool.ee
Otsi meid ka Facebookist

OSALEJATE PROJEKTIPÄEVIKUD

Sissejuhatus
Esimene nädal algab!
1. nädala kokkuvõte
2. nädala kokkuvõte
3. nädala kokkuvõte
4. nädala kokkuvõte
5. nädala kokkuvõte
6. nädala kokkuvõte
7. nädala kokkuvõte
8. nädala kokkuvõte
9. nädala kokkuvõte UUS! 🙂

Osalejad

Sellelt kaardilt näed projektis “Kurgisõbrad” osalejaid

Kontakt

Otsi meid ka Facebookist – grupp “Kurgisõbrad”

Taimeprojekti “Kurgisõbrad” meeskond soovib kõigile osalejatele head katsetamisindu ja kannatlikkust hariliku kurgi ja mehhiko pisikurgi kasvatamisel!

KURK Koos Uuendustega Rikastame Keskkonda!